Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Druhá adventní neděle | Editoriál

Krásný dobrý den, vážení čtenáři. V neděli 2. 12. se na Staroměstském náměstí rozsvítil vánoční stromeček. Na stolech nám hoří první svíce na adventním věnci. U mě doma se dopékají vanilkové rohlíčky, v krabičce se mi hromadí ozdobené perníčky, a jediné co mi chybí, jsou dárky a linecká kolečka. Na zmíněné dárky je ještě času dost, a linecké se rozmýšlím, zda budu nakonec opravdu dělat. Letos jsem se rozhodla dělat cukroví bez laktózy a bez lepku, a musím říct, že jsem se toho bála, ale myslím, že úplně zbytečně, protože se mi moc povedlo.

O víkendu nás čeká druhá adventní neděle, a tak si krátce připomeneme, co znamená. 

Druhá adventní neděle, takzvaná „bronzová neděle“, je ve znamení vztahů, a to jak minulých a současných, tak i budoucích. Poděkujme svým blízkým, kteří jsou pro nás oporou. Zahajuje se pečení cukroví a zapaluje se druhá svíčka, která symbolizuje lásku. Děti v tento čas píšou dopis Ježíškovi.

Víte, že tradice říká, že se má péct devět druhů cukroví? Nevím, jak jste na tom vy, ale já letos určitě devět druhů cukroví péct nebudu. Ještě určitě udělám vánočku a veganský vaječný koňak. Recept na něj jsem objevila minulý rok, a je doslova fantastický. 

A abyste se mohli těšit na další týden, můžu Vám prozradit, že v příštím editoriálu Vám přinesu pár nápadů na dárky, ať už ty „jedlé“, nebo „hmotné“. 

Krásné a úspěšné dny plné té správné vánoční a pohodové atmosféry.

Simona Parvusová

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist