Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Dřevěné postele jsou velmi trendy

Důležitou součástí našich domovů je bezesporu nábytek. Proto musíme být při jeho výběru pečliví. Záleží na celkovém sladění interiéru. Naše doporučení: Nechte se inspirovat aktuálními trendy co do designu i funkčnosti. Jednoduchost, čisté linie, moderní barvy a osobitý styl se musí promítnout do všech místností vašeho obydlí. Zaměřit bychom se měli prioritně na některé prostory, které jsou svým způsobem důležitější než ty zbývající. Jedním takovým je ložnice, v níž strávíme až třetinu svého života.

Tento prostor má být převážně vzdušný, decentní, bez zbytečných doplňků navíc. Nalaďte ho do pozitivních barev, ve kterých se vám bude chtít jen a jen relaxovat a dobře usínat. Dominantou ložnice je samozřejmě postel. Doporučujeme na ní nešetřit penězi a pořídit si opravdu kvalitní kousek, ve kterém se bude dobře spát. Postel je základem našeho zdraví, což vám potvrdí hlavně vaše záda a páteř. Výběru postele proto věnujte dostatečnou pozornost.

Postele ze dřeva jsou trendy

V posledních letech se nám vrací trend postelí z masivu. Nejen pro svůj vzhled, ale také užitné vlastnosti a kvalitu materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Bývají pak skutečnou dominantou interiéru. Od nich se odvozuje a k nim se ladí celý zbytek místnosti. Dřevěná postel je hlavně o návratu přírody do našich domovů. Ekologické dřevo jako recyklovatelný materiál je dnes i módní záležitostí. Při výběru postele však nezapomínejte ani na kvalitní matrace, které jsou pro zdravý spánek nezbytné.

Tradiční materiál dřevo v mnoha provedeních

Postel ze dřeva nabízí spousty výhod. Její hlavní předností je bytelnost a s tím související dlouhá životnost. Navíc je lehce opravitelná. Na trhu seženete spousty variant co do tvaru, velikosti, zpracování i barevného provedení. Záleží čistě na vašem vkusu, jaký typ dřevěné postele zvolíte do své ložnice.

Nejširší výběr za rozumnou cenu

Opravdu rozmanitý výběr dřevěných postelí naleznete v internetovém obchodě

www.dona-shop.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist