Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Dolce & Gabbana - Přichází The Only One 2

S tóny červených ůžíí oslavuje The Only One 2 ženu sebejistou a neodolatelnou, která je, více než kdy předtím, centrem pozornosti. Žena The Only One 2 je unikátní, podmanivá a přitažlivá. Ví, co chce, a ví, jak to dostat.

Vůně

Jako by byla obklopena smyslným červeným závojem... The Only One 2 staví na květinovém dědictví své předchůdkyně The Only One s opojnou novou vůní plnou ovocných červených tónů.

Ikonickým podpisem The Only One 2 je káva, fialky a samozřejmě i červené růže, které jsou symbolem lásky a svádění. Vrchní tóny jsou složeny z červených bobulí, hrušky a frézie, to vše dohromady dává vřelé a smyslné vůni jedinečnou auru. Základ tvoří jemné tóny sladké tonka fazole a pačuli, které spolu vytváří na kůži návykovou esenci, ke které se budete vracet... 

Obal

Stejně zářřvý jako drahokam, který zdobí kolekci „Alta Gioielleria“ značky Dolce&Gabbana. Flakon je lehce inovován do odstínu a lesku opracovaného rubínu. 

Připomíná nám již ikonickou barvu lásky a touhy. 

Kampaň

V kampani natočené bratry Morelliovými v původní trattorii Trastevere v Římě opět figuruje britská herečka Emilia Clarke, která ztělesňuje smyslnou ženu. Emilia je zachycena v intimním okamžiku a je smyslnější než kdy jindy, její svůdná aura a rubínově červené rty vyprávějí nový příběh neodolatelné touhy.  

Informativní cena - 1.690 Kč/30ml - 2.350 Kč/50ml - 3.300 Kč/100ml


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist