Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Dokonale ženský elixír: Lacoste pour Femme Elixir

Žena Lacoste je kosmopolitní a disponuje přirozenou elegancí à la française. Je charismatická a vyzařuje z ní zvláštní světlo. Je oslňující a nikdy se nezastaví. Právě takové smyslné a šťastné múze věnuje Lacoste svůj nový parfém.

V roce 2018 mistr parfumér Olivier Cresp představil novou intenzivnější verzi kultovní vůně z roku 2003 L’Eau de Parfum Lacoste pour Femme. Úspěch byl značný a vůně se stala symbolem a živoucím vyjádřením této podoby ženy Lacoste i jejího šatníku s precizními střihy, bezchybnými liniemi a příkladným stylem.  

V roce 2019 stejný parfumér vytvořil ve spolupráci s Nathalie Lorsonovou novou vůni s jedinečným a rafinovaným charakterem. Lacoste pour Femme Elixir je ztělesněním ženskosti, jak ji vnímá náš módní dům. 

Podobně jako siluety oblečení Lacoste je i tato nová vůně odvážná, nenapodobitelná a dokonale osobitá. Cílí zejména na sebejisté ženy, které hledají požitky a rozkoš, vítězí bez arogance, spojuje sebevědomí s mistrnou elegancí. Právě o takové kombinaci sní ženy, které milují život a nebojí se ho prožít naplno.

UŠLECHTILÁ KOMPOZICE

V tomto originálním počinu přenechává jemná růže prostor okázalé nádheře a intenzivní smyslnosti bílých květů.  Ve výrazném srdci se otevírá uhrančivá kytice brazilských gardénií s texturovanými okvětními plátky a rudých heliotropů s pudrovými tóny. V tomto motivu zaznívá i arabský jasmín.  Zářivá živoucí kompozice je návyková a ve vrchních tónech ji rozjasňují okvětní plátky jasmínu, růžový pepř a elegantní jiskřivá mandarinka. Spodním tónům vládne nádherná tuberóza, kterou podtrhuje elixír dřeva, vetiveru a vanilky. 

 

VÝRAZNĚJŠÍ FLAKON 

Nové podoby se dočkal i legendární flakon Lacoste Pour Femme. Zachovává si štíhlou siluetu s mírně prohnutými stěnami i charakteristické logo s krokodýlem. Pro tuto vzácnou příležitost, ale získal výrazný rudý a lakovaný, ale pořád průhledný povrch.

OFICIÁLNÍ TVÁŘ V POHYBU

Dorcas Coppin, modelka a zpěvačka, která už zazářila v kampani „Timeless“ pro Lacoste, novou vůni dokonale zosobňuje. Před objektivem fotografa Olivera Hadleeho se stala esencí svobodné ženskosti, která vzkvétá v městském prostředí a disponuje přirozenou rafinovaností.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist