Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Do přírody vyrazte pouze se softshellovým oblečením!

Prakticky všichni jste asi v životě vyrazili do přírody. V okamžiku, kdy vás zastihl nepříjemný déšť nebo šlehavý vítr jste asi hořce litovali, že jste se na procházku nevybavili lépe. Turisté nebo lidé, kteří se denně pohybují na čerstvém vzduchu, jsou ovšem o dost zkušenější, a proto nosí pouze kvalitní softshellové oblečení.

Kam se softshell hodí nejvíce?

Jak už bylo řečeno, softshellová tkanina je vhodná především pro vyznavače turistiky a outdoorových aktivit. Softshell jako takový je totiž materiálem prodyšným, nepromokavým a do určitého okamžiku i větru odolným. Díky jedinečné technologii výroby, která zahrnuje lepení více vrstev k sobě, dokáže vytvořit příjemnou tepelnou izolaci. Nevytváří však pocit igelitu, neboť je velice příjemný na nošení a zároveň zůstává pohodlným.

Jaké jsou jeho výhody?

Hlavní výhodou softshellové tkaniny je její dobrá odolnost vůči dramatickým povětrnostním podmínkám. I při těžkém sněžení totiž zůstane prakticky nedotčena. Bundy a kalhoty ze softshellu sice nejsou příliš vhodné do přetrvávajícího lijáku, ale s běžnou přeháňkou nebo deštěm si poradí bez větších problémů. Oceníte i širokou paletu různých barev, takže si z této tkaniny budete moci vytvořit například kalhoty podle posledních módních trendů.

Kde tuto látku pořídit?

Softshell byste ovšem měli pořizovat pouze v prověřených obchodech, ke kterým bezpochyby patří i www.bubulakovo.cz. Naleznete zde jak letní, tak i zimní provedení této několikrát zmiňované tkaniny. Obě provedení se liší jak metráží, tak i složením a gramáží. Zimní softshell totiž musí odolat daleko horšímu počasí než jeho letní obdoba. K dispozici jsou i nejrůznější vzory, což oceníte zejména v případě, chcete-li vytvořit zimní bundu nebo kombinézu pro vašeho syna či dcerku.

Do přírody choďte vždy dobře oblečení. I ti nejslavnější filmoví hrdinové a sportovci nosí oblečení ze softshellové tkaniny. Neváhejte a přidejte se k nim také vy.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist