Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Den bez sociálních sítí, přistání letadla a Prague food festival | Editoriál

Vítám vás v novém týdnu, který nám přinese spoustu zajímavých akcí a nejočekávanější food festival. 

O víkendu jsme mohli načerpat novou sílu na další pracovní týden. I já jsem si báječně odpočinula, a také si pořídila pár drobností do bytu. Asi největší radost mám ze svého nového lustru. Nenechala jsem si ujít Gluten Free Expo na pozvání od bezlepkové pekárny DODO. Expo jsem si užila, a zároveň ochutnala i nakoupila spousty dobrot. 

Znáte ten trend – dny bez telefonu/internetu? Asi před necelým měsícem jsem se rozhodla to vyzkoušet, protože, co si budeme povídat, všichni jsme otroky našich telefonů a čekáme, kdy nám zazvoní či zavibruje, že máme nového sledovatele na Instagramu či další „lajk“ u fotek na Facebooku. Každou neděli se proto snažím trávit čas bez telefonu a nechávám ho v jiném pokoji, abych si odpočinula, hlavně od sociálních sítí. Zatím reaguji pouze na důležité zprávy, ale jen v minimálním rozsahu. Mým cílem je být jeden den v týdnu úplně bez telefonu. Časem snad sociální sítě budu vynechávat častěji. Zkuste to také, je to opravdu osvobozující. Začněte třeba tím, že několik hodin nebudete vůbec sledovat sociální sítě. Ušetřený čas raději využijte k plánování svých snů. 

A na co se můžete těšit tento týden? 

Určitě se vyplatí navštívit Studio Barrandov, kde se koná výstava Barrandovské výročí aneb 120 let československého filmu. Zajet se vyplatí i na letiště Václava Havla, kde přistane největší dopravní letadlo A380 od společnosti Emirates. 

V pátek (25. 5.) od 12:00 hod. začíná Prague food festival, na kterém se pod širým nebem Vyšehradu sejdou ti nejlepší kuchaři této země a budou pro vás vařit až do nedělního večera (27. 5.).  Více na www.praguefoodfestival.cz.

A v sobotu (26. 5.) můžete vzít své děti na Novodvorskou, kde se koná akce Pohádkový les, a projít si trasu s pohádkovými bytostmi. Nebo případně v ten samý den zajít na oslavu prvních narozenin gepardích paterčat do pražské ZOO

Všem přeji krásný a úspěšný týden.

Simona Parvusová

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist