Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

DAVID KOLLER zazpívá v Tatrách

Zpěvák David Koller vydal čtvrtou sólovou desku ČeskosLOVEnsko a míří na Slovensko. Je to snad náhoda? Možná. V každém případě je jisté, že o víkendu 17.- 19. dubna se luxusní zázemí pohádkového hotelu Grand hotel Kempinski High Tatras zaplní jeho hlasem.

Kollerovo zastavení bude doslova pohádkové. O víkendu 17.-19. dubna se totiž s kapelou představí na unplugged vystoupení, které bude určené výhradně hotelovým hostům Grand hotelu Kempinski High Tatras, kteří se rozhodnou strávit třetí dubnový víkend v pohodlí a luxusu pětihvězdičkového hotelu. Během vystoupení zazní především největší hity zpěvákovy sólové kariéry a také písně, které složil po dobu působení ve skupině Lucie.  Zanotovat spolu s ním si budete moci zcela určitě skladby jako  Daniela, Šrouby, Chci zas v tobě spát, Sen, Amerika, Černí Andělé či Medvídek. A možná zazní i některá ze třinácti novinek zbrusu nového alba.

Koller se na Slovensko vrací rád. „Vždycky říkám, že se necítím být Čechem, ale Čechoslovákem. Navíc většinu textů mi napsala nebo s nimi pomáhala slovenská autorka, jejíž entuziasmus a pracovitost mě hodně ovlivnily. A album vznikalo v Mikulově, na pomezí obou našich států. Proto ten název,“ uvádí David Koller. 

Zpěvák, skladatel a hudebník David Koller začínal se zpěvem v dětském souboru Bambini di Praga. Jeho muzikantská dráha je skutečně bohatá a účinkoval ve skupinách jako například Jasná páka, Žentour, Blue Effect a mnohých dalších. V roce 1987 byl spoluzakladatelem skupiny LUCIE, se kterou zažil najvětší úspěchy, čtyřikrát po sobě od roku 1999 získali českého Zlatého slavíka v kategorii skupin. V roce 1993 nahrál sólové album, na kterém byla také známá píseň Chci zas v tobě spát. V roce 2004 vydal Kollerband Double Studio & Live album, v roce 2006 album Nic není nastálo a v roce 2010 album Teď a tady. Album vysoce hodnotila Česká akademie populární hudby a vyneslo mu ocenění Anděl 2010 jako Zpěvák roku. Je producentem několika úspěšných alb, mezi nimi Meky (1997), Dúhy (2005) od Mira Žbirky či alba Úplně nahá (1999) zpěvačky Lucie Bílé a mnoho dalších.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist