Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Dámské bundy a kabáty

Krásné oblečení patří nedílně k celkovému outfitu každého člověka. Především ženy si potrpí na dokonalém stylu. Není se čemu divit! Moderní oblečení nabízí spousty krásných variací, které rozhodně stojí za vyzkoušení.

Letošní zima není z pohledu stylového oblékání žádnou výjimkou, a tak se soustředíme na dámské bundy a dámské kabáty, které svým stylem dokážou v každém případě zaujmout. Co je tedy momentálně in?

Jednobarevné rovné kabáty s výraznými knoflíky

Jestliže chcete působit spíše decentně, ale na druhou stranu zaujmout jemnou elegancí, vyplatí se pořízení vkusného dámského kabátu. Moc hezky vypadá provedení ne příliš dlouhého střihu, který sahá nad kolena. Není třeba nijak výrazně experimentovat s barvami. Vkusně vypadá třeba červený dámský kabát. Jestliže se doplní třeba o dámské džíny Diesel, pak není doslova co řešit. Rozhodně se není nutné bát ani kombinace takovýchto kalhot třeba s černým kabátem, který je sice poněkud fádnější, ale přesto dokáže divy.

Dámské bundy Bomber

Mnohem okázaleji vypadají bezesporu dámské bundy Bomber pocházející z kolekce Vero Moda. Jedná se o provedení, které v sobě kombinuje světlé a tmavé odstíny s tím, že na koncích rukávů jsou úplety. Tyto dámské bundy jsou poněkud kratší a je třeba k nim volit i odpovídající džíny nebo jiné kalhoty spíše rozmařilejšího charakteru. Pokud potřebujete oděvy do společnosti, pak je třeba vybírat konzervativnější typy.

Nestárnoucí džínové komplety

Zajímavou volbou jsou také džínové dámské bundy. Především dámské oblečení Diesel nejenom v tomto provedení vypadá moc hezky. Džínové dámské bundy dokonale ladí s kalhotami stejného charakteru. Nejčastěji se ovšem nosí spíše na podzim, anebo na jaře, a to především z důvodu ne příliš efektivní ochrany proti chladu a většímu mrazu.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist