Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Co se bude nosit letos na podzim? Víme to!

Móda se neustále mění, a proto chcete-li zůstat tzv. in, měli bystě vědět, v čem letošní podzim zazáříte. Které doplňky by vám rozhodně neměly chybět?

Ledvinky a kabelky

Zatímco dříve budily spíš posměch, dnes sklízí slova chvály. Ty současné jsou totiž nejen praktické, ale i elegantní. Bez obav si je tak můžete vzít k šatům, riflovým šortkám nebo overalu. Stačí ledvinku jen připnout kolem pasu nebo jednoduše přehodit přes rameno. Co se týče materiálů, volte kožené, koženkové nebo semišové, ideálně v podzimních barvách, jako je béžová nebo bordó. Na své si přijdou i milovnice kabelek. Luxusně vypadají ty se zvířecími vzory. Opět se vrací i vintage hranaté tvary, které jako byste si vypůjčili z babiččiny skříně.

Brýle

Máte-li rádi dámské sluneční brýle, pak vás potěší, že trendy velí neodložit je ani s příchodem podzimu. Celkově stále vedou nadčasové kousky – legendární pilotky, což jsou patrně nejznámější sluneční brýle značky Ray Ban, dále koketní, trochu retro a tvaru obličeje velice lichotící kočičí brýle a ke slovu se stále častěji dostávají i nadrozměrné tvary. Třeba brýle, které vypadají jak ochranný štít a působí sportovnějším dojmem, ale zkombinovat je přesto můžete s jakýmkoli oblečením. Co se týče trendů, vedle nešlápnete ani s velkými čtvercovými slunečními brýlemi, jen si musíte dát pozor, protože nesluší každému. V případě hranatého obličeje se jim rozhodně vyhněte.

Šperky

Robustní náušnice, masivní prsteny, ultra dlouhé řetízky, které ozdobí svetr, košili nebo šaty – přesně těmito kousky byste měli obohatit svoji šperkovnici. Skvěle se hodí k nejrůznějším outfitům, včetně těch elegantních. V kurzu i nadále zůstávají perly, ať už v podobě minimalistických náušnic nebo dlouhých perlových šňůr. Žádoucí se stává asymetrie, klidně tedy nechte jednu náušnici doma nebo promíchejte dvě různé sady. Co se týče materiálů, vedle tradičního a nesmrtelného zlata, zažívá v této sezóně obrovský nárůst stříbro. Na podzim pak můžeme čekat hotovou explozi barev, pokud jde o šperky. Najdete odvahu třeba na módní neonové kousky?

Zdroj foto: Easyoptic.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist