Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Co o muži vypoví jeho spodní prádlo? Víme vše!

Málokdy nás napadne přemýšlet nad tím, proč nosíme střih spodního prádla takový, jaký nosíme. Jednoduše je nám pohodlný a dál nemáme potřebu pátrat po důvodech ani dalších možnostech. V sortimentu pánského spodního prádla se vyplatí vsadit na pohodlí.

To, že dámské spodní prádlo má mnoho variant střihů ví asi každý, s nízkým nebo vysokým pasem, málo nebo hodně vykrojené boky, s nohavičkou nebo bez, výběr je opravdu široký. U mužů je dělení jednodušší, i když bychom také mohli hledat různé typy střihů, obecně se dělí na tři základní.

  • Trenýrky mají pohodlný, volný střih a jsou určeny především pro běžné nošení. Široký střih je hodně pohodlný, nikde neškrtí ani netlačí, při sportu však nemusí poskytnout dostatečnou oporu intimním partiím. Proto se trenýrky nosí spíše na klidné aktivity nebo domácí pohodu než na sport. Trenýrky nejsou vhodné pro nošení pod úzké kalhoty nebo džíny, protože by mohlo dojít k nahrnutí volné látky a vzniku otlaků nebo podráždění kůže. Skvěle se hodí pod široké kalhoty nebo letní bermudy a šortky.

  • Slipy mají nejspíše největší boom za sebou, ale oblíbené jsou stále. Střih bez nohaviček, který perfektně kopíruje tělo a dokonale sedí je pohodlný a poskytuje mužským partiím skvělou podporu. I proto na slipy nedají dopustit vrcholoví sportovci a to nejen při sportu, ale i při běžném nošení. Hodí se i pod upnuté kalhoty.

  • Boxerky jsou podobné trenýrkám, ale mají upnutý střih. Ženami jsou považovány za nejvíce sexy prádlo, pod oblečením jsou téměř neviditelné a o pohodlí se starají ploché švy i anatomicky tvarovaný střih. V současné době patří mezi nejvíce oblíbené pánské prádlo na sport, pracovní povinnosti i volný čas.

  • Čtvrtý střih, který by se dal považovat za základní, jsou tanga. Muži, kteří jsou na ně zvyklí na ně nedají dopustit kvůli pohodlí a neomezenému pohybu. Přesto však může být někomu absence zadní části prádla nepříjemná a tak nejsou tanga tolik rozšířeným střihem. Ať dáváte přednost jakémukoli typu, vždy vybírejte svou velikost, která vám padne a nošení prádla tak bude pohodlné a příjemné.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist