Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Chytré náramky: Sledujte svoji pohybovou aktivitu a další parametry

Díky moderním přístrojům si dnes dokážete ohlídat své zdraví daleko více nežli v minulosti, kdy jste byli odkázáni hlavně na údaje z pravidelných lékařských kontrol. Přispívají k tomu i takzvané chytré náramky, jež se dají využít při sportovních aktivitách, ale i v běžném denním režimu.

Co dokážou chytré náramky?

Pokud jde o chytré náramky, jejich kouzlo tkví hlavně v tom, že se v malém zařízení skrývá poměrně dost funkcí, zejména jedná-li se o kvalitnější produkty. S jejich pomocí se dá sledovat, kolik za den ujdete metrů, jaké je množství spálených kalorií. Kromě těchto základních funkcí umějí moderní chytré náramky ještě daleko více. Zaznamenávají třeba aktivitu během spánku, měří srdeční tep, případně slouží také jako GPS lokátory, takže jsou vhodné nejen pro dospělé, ale rovněž pro děti, kdy pak máte přehled o tom, kde se nacházejí.

Výhody chytrých náramků

Velkou předností je minimální hmotnost. Chytrý náramek na ruce takřka ani necítíte, hmotnost je vždy jen v desítkách gramů. Navíc se často jedná i o stylový doplněk, špičkové modely mají velmi atraktivní vzhled, takže se nemusíte stydět je používat i při formálnějších příležitostech, není třeba jejich nošení omezovat jen na sportovní aktivity.

Skvělé je, že se dají propojit s mobilním telefonem, takže získané údaje neztrácíte a máte je případně k dispozici kupříkladu i pro svého doktora. Stejně snadné je i nabíjení pomocí USB konektoru, přičemž baterie v kvalitních chytrých náramcích vydrží až desítky hodin na jedno nabití.

Z hlediska ceny nejsou chytré náramky nijak drahé, nejlevnější modely se dají pořídit už od pár set korun. Čím více funkcí mají, tím logicky roste jejich cena. V každém případě se jedná o zajímavý technologický doplněk, který jistě ocení mnozí z vás.

Hledáte-li však ještě více funkcí, pak ideální volbou pro vás budou chytré hodinky.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist