Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Chyby, které dělají budoucí nevěsty – hrozí i vám?

Svatba představuje jeden z nejdůležitějších dnů v životě. Obzvlášť budoucí nevěsty ho takto vnímají a patřičným způsobem proto přistupují k jeho plánování. Nechtějí se dopustit žádné chybičky, všechno promýšlí do nejmenších detailů. Přes všechnu snahu však zapomínají na to důležité. Víte, co byste si jako nastávající novomanželka měla pohlídat?

Necháváte se ovlivňovat

Dnes spousta lidí nedovede vydržet bez internetu a nejrůznějších sociálních sítí. Až to někdy vypadá, že spíš žijeme ve virtuálním světě než v tom opravdovém. Mnohdy se jimi necháváme ovlivňovat natolik, že slepě kopírujeme aktuální trendy a vytrácí se tak osobitost a originalita. Nedělejte stejnou chybu i vy, nechte pracovat fantazii, jděte si za svými představami, sny a před módním diktátem upřednostněte hlas srdce.

Vybíráte šaty moc brzy

Sotva co vás váš milý požádal o ruku, vy už jste začala obcházet svatební salony? Chyba! Svatební šaty jsou bezpochyby jednou z prvních věcí, které nastávající manželka řeší. Bohužel se tak však děje příliš brzy, často ještě před samotným výběrem místa veselky. Přitom právě ono ovlivňuje, v jakém duchu a stylu se váš den D ponese. Zatímco pro klasický slavnostní obřad zvolíte šaty s objemnou sukní a dlouhou vlečkou, u těch méně formálních můžete obléknout i kratší modely či populární boho svatební šaty.

Snažíte se být dokonalá

Na každou nevěstu jsou upřeny zraky svatebních hostů. Je tedy logické, že se chcete ukázat v tom nejlepším světle a vypadat jednoduše dokonale – tedy přesně tak, jak se od vás očekává. Dlouho dopředu proto držíte dietu, abyste měla ty správné míry, důkladně vybíráte vizážistku a kadeřnici, pod jejichž rukama se proměníte v onu dokonalou bytost. Otázkou však zůstává, jestli to přes všechny ty „úpravy“ budete vlastně vůbec ještě vy. Nesnažte se vypadat jako nevěsta z katalogu, pokuste se zůstat svá. Vždyť právě proto, jaká jste, vás váš partner miluje a chce s vámi strávit zbytek života!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist