Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Chcete svůj domov udělat pohodlnější? Ideální je použít kvalitní koberec

Koberce byly v módě někdy v 90. letech a na přelomu tisíciletí. Jejich obliba však postupně upadala, před několika lety se ale opět začaly vracet do kurzu. Oproti minulosti je dnes výběr koberců o mnoho větší.

Přišly nové materiály a nové vzory, takže se z koberců opět stalo horké zboží. Na zem už si nemusíte dávat studenou plovoucí podlahu nebo linoleum. Vyzkoušejte koberce z kvalitních materiálů!

Proč mít doma běhoun?

Běhouny jsou velice módní a zároveň dekorativní kusy koberce, které se hodí prakticky do každé domácnosti. To ovšem neznamená, že je nemůžete použít do zastřešených exteriérů. Například na zimní zahradě nebo v pergole najde běhoun své využití. Lokálně se dá využít k zateplení podlahy, takže díky nim můžete vytvořit příjemné cestičky skrz interiér dané místnosti.

Který běhoun si vybrat?

Na trhu s koberci se nachází nepřeberné množství běhounů. Díky moderním technologiím a novým materiálům se výrobci pouští do vytváření stále originálnějších vzorů i odvážnějších barevných kombinací. Všechny běhouny jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. K jejich výrobě se nejčastěji používá polypropylen. Ten je zdravotně nezávadný, bezpečný pro alergiky, a navíc se velmi snadno čistí.

Sháníte koberec do obývacího pokoje?

Pokud nedáte dopustit na linoleum, ale při sezení na gauči vás zebou nohy, pak je ideální pořídit si kusové koberce. Pod malý konferenční stoleček jsou naprosto ideální. Na co byste si ovšem měli dát pozor, je barevné sladění se zbytkem interiéru. Všechny koberce jsou vyvedeny v originálním designu. Chlup vysoký až 8 milimetrů vám pak zajistí prvotřídní pohodlí.

Až budete příště přemýšlet o zdokonalení vaší domácnosti, zkuste do svých představ zahrnout i koberce. Nemusíte je mít po celé ploše podlah. Běhouny nebo kusové koberce udělají interiér o dost útulnější.


Zdroj obrázků:

LightField Studios / Shutterstock.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist