Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Chcete se naučit jezdit na koni? Bez tohoto vybavení se neobejdete

Pokud jste se rozhodli začít s jezdectvím, ovšem nemáte ani ponětí, co všechno potřebujete koupit, v následujících řádcích vám představíme základní vybavení, bez něhož se jednoduše neobejdete. Věnujte pozornost jezdecké módě, protože usednout na koně v obyčejných teplácích a tričku není zrovna to pravé ořechové, a to jak z hlediska pohodlí, tak i bezpečnosti.

Jestliže hledáte prodejce, jenž se specializuje na prodej jezdeckých potřeb, doporučujeme podívat se do bohatého produktového portfolia značky Animo, na kterou jsou nyní navíc v e-shopu Equestrians.cz atraktivní slevy.

Jezdecká přilba

V první řadě by vám neměla chybět jezdecká přilba, jež ochrání vaši hlavu v případě pádu na zem. Zejména začátečníci by neměli používání jezdecké helmy podcenit. Současný trh nabízí několik různých druhů, z nichž si vyberou jak začínající jezdkyně, tak i skuteční profesionálové.

Jezdecké kalhoty neboli rajtky

Oproti obyčejným kalhotám se rajtky chlubí několika funkcemi. Zpočátku sáhněte spíše po tmavé variantě, protože když spadnete na zem, ihned se ušpiníte. Přece jen černé rajtky budou i po vyprání nečistot vypadat stále dobře. Jezdecké kalhoty jsou upnuté, i přesto komfortní. Dále vás potěší materiál, z něhož je tento kus oblečení vyroben, neboť se v něm nepotíte, ani se na něj nic nelepí.

Jezdecké boty

Velice důležitou částí jezdeckého vybavení jsou také jezdecké boty, které můžete znát i pod názvem chapsy. Sáhněte spíše po vyšších botách s menším podpatkem, jenž zabrání tomu, aby vám noha nezajela příliš do třmenů a nezůstala v nich při případném pádu. Jezdecké boty by vám měly být příjemné, bezpečné a komfortní.

Jestliže se tedy ptáte, jak začít jezdit na koni, nejprve se vybavte vším potřebným, až potom jděte do stáje.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist