Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Chcete bydlet v blízkosti přírody, ale zároveň i nedaleko města?

Pokud plánujete investovat do vlastního bydlení, staví se před vás hned několik zásadních otázek, na které byste si měli nejprve odpovědět. Upřednostňujete rodinný dům, nebo byste raději sáhli po prostorném bytě? Je pro vás lákavější bydlení v samotném centru města, kde máte všechno na dosah ruky, nebo vás láká spíše klidná lokalita v bezprostřední blízkosti přírody? V neposlední řadě byste neměli zapomínat ani na energetickou náročnost nemovitosti, přičemž v posledních několika letech je kladen důraz na nízkoenergetické bydlení, které ušetří nemalé peníze do rodinného rozpočtu.

Praha je sice nádherná metropole s kompletní občanskou vybaveností a bohatým nočním životem, nicméně nemovitosti v jejím samotném srdci jsou drahé, navíc většinou chráněné památkáři, a tím pádem si nemůžete na svém obydlí provést takové změny, jaké byste chtěli. Velice atraktivní možností je prodej domů u Prahy. Sice nebydlíte v centru města, ale zase máte obydlí v klidné oblasti s přírodou za zády. Přesně takový je developerský projekt Na Malé Růži, jenž láká na moderní a komfortní bydlení, přičemž hlavní město máte vzdálené pouhých deset minut jízdy autem.

Co projekt Na Malé Růži nabízí?

V rámci developerského projektu v Drahelčicích u Rudné, jehož 3. etapa je právě ve výstavbě, vzniká 46 rodinných domů energetické třídy B. Velkou výhodu představuje, že nemovitosti jsou zasazeny do nádherné přírody, která láká na odpolední vycházky.

Drahelčice u Rudné se představují jako příjemná a dostupná lokalita rozprostírající se zhruba pět kilometrů jihozápadně od Prahy. Jak bylo již uvedeno výše, autem se do hlavního města dostanete za deset minut, autobusem potom za šestnáct minut ke stanici metra Zličín. Nejbližší okolí obce nabízí obchody, služby, ba dokonce i sportovní vyžití.

Pozor, 84 % domů už je prodáno

prodej domů Rudná u Prahy je obrovský zájem, a tak byste neměli otálet, v prvních dvou etapách výstavby byly všechny nemovitosti rychle rozprodány a z aktuální 3. etapy je již drtivá většina rodinných domů prodaná.

Rodinné domy vás zaujmou architekturou, prostorností, ale také dispozičním řešením. Prohlédněte si tedy projekt Na Malé Růži a najděte si bydlení svých snů.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

           

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist