Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Chcete bydlet moderně a trendy? Pořiďte si dřevostavbu!

Chcete si postavit vlastní bydlení a přemýšlíte, zda si vybrat zděný dům nebo dřevostavbu? Dřevostavba v současnosti patří mezi nejvyhledávanější typ bydlení, mezi výhody patří nejen rychlost stavby, ale také kvalitní zpracování a nízkoenergetické bydlení. Nebojte se zvolit právě tuto možnost!

Výhody dřevostavby

Mezi největší výhody dřevostaveb patří kvalitní zpracování, bydlení s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi a tím pádem úspory na energiích. Velkou výhodou je také rychlost výstavby domu na klíč, kdy můžete přesně vědět, kdy bude váš dům hotový. Prvotně investované peníze se vám také velmi rychle vrátí a využít můžete také financování pomocí hypotéky.

Jak bydlet rychle

Volba nízkoenergetického domu, konkrétně dřevostavby je ideální pro ty, kteří chtějí bydlet opravdu velmi rychle. Pokud chcete bydlet již do pár měsíců, tak si vyberte dům na klíč. Vysychání a vymrzání jako je tomu u zděných staveb odpadá a dřevostavbu můžete mít smontovanou během několika týdnů. Ušetříte tak peníze za pronájem, za placení energií ve vašem stávajícím bydlení a navíc si bydlení budete moct zařídit podle sebe.

Kvalitní bydlení

V současné době je dřevostavba ideální volbou bydlení, pokud chcete bydlet kvalitně a navíc chcete využít pozitivních vlastností dřeva. Dřevo je zárukou tepla a tím také úspornosti. Dřevostavby tak splňují veškeré předepsané hodnoty pro nízkoenergetickou stavbu.

Domy na klíč dle přání

Vybrat si můžete ze vzorových nebo ukázkových domů, ale není problém přizpůsobit dům na klíč vašim konkrétním požadavkům. Výhodou montované dřevostavby je také to, že můžete měnit dispozice svého domu a nemusíte jej náročně rekonstruovat. Vybrat si můžete také vzhled a umístění oken, dveří, vzhled fasády, popřípadě vybavení interiéru, podlahových krytin a další.

Ekologické a nízkoenergetické bydlení

Mezi velké výhody patří také ekologie a nízkoenergetické bydlení, které výrazně ušetří váš rodinný rozpočet. Ušetřené peníze si tak můžete užít s rodinou například na dovolenou nebo u jiných, společných aktivit. Zkuste si spočítat náklady na bydlení ve vašem současném bytě nebo domě a budete velmi překvapeni, když si spočítáte náklady na bydlení v nízkoenergetickém domě.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist