Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Charitativní Gala večeře Petry Němcové

Ve středu 5. října se v pražském paláci Žofín uskutečnil 5. ročník charitativní gala večeře supermodelky Petry Němcové, již tradičně v Praze pořádá pro svoji nadaci Happy Hearts Fund. Celý večer proběhl za podpory magazínu Forbes, ve spolupráci se značkami BCBGMAXAZRIA, Sephora a Franck Provost a pod záštitou Městské části Praha 1 a starosty Oldřicha Lomeckého.

V průběhu gala večeře se podařilo vybrat celkem 2 470 000 Kč. Tuto částku Happy Hearts Fund zdvojnásobí, aby bylo možné postavit The Mandra Primary School, poskytující zázemí pro 145 dětí, která byla zničena během zemětřesení v Nepálu v roce 2015.

15% z výtěžku z proběhlé aukce putuje na konto české neziskové organizace Člověk v tísni, konktrétně na projekt „Lepší škola pro všechny“. Vzácným hostem Petry Němcové byla Lubov Azria, kreativní ředitelka americké značky BCBGMAXAZRIA, která přiletěla z Los Angeles a exkluzivně v Evropě předvedla svoji aktuální kolekci. Módní značka BCBGMAXAZRIA v těchto dnech otevírá svůj první butik v Praze.

Večeře se zúčastnili významní hosté ze společenského a kulturního prostředí jak z České republiky, tak i ze zahraničí. Kromě již zmíněné Lubov Azria se večeře zúčastnili Oldřich Lomecký, starosta Městské části Praha 1, ministr financí Andrej Babiš s manželkou Monikou Babišovou, Šimon Pánek, podnikatelky Lenka
Vejvalková a Tamara Kotvalová, Leoš Mareš, modelka Pavlína Němcová, módní návrhářka Beata Rajská, umělci Rony Plesl, Matěj Ruppert, Victoria Velvet, Petr Nedvěd a Albert Černý s kapelou Lake Malawi.

Celým večerem hosty provázeli Petra Němcová a Petr Šimůnek, šéfredaktor magazínu Forbes. „Letošní 5. ročník charitativní gala večeře pro HHF v Praze dokazuje, že má tento krásný projekt v Česku velký potenciál. Za pět let se podařilo díky štědrosti českých dárců vytěžit více než 10 000 000 Kč a postavit dvě školy pro 750 dětí, proto jsme se rozhodli pro založení nadačního fondu Happy Hearts v České republice.

"Děkujeme moc všem za ochotu pomáhat“ uvedla na závěr akce modelka Petra Němcová.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist