Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_6311

Cestování letadlem s dětmi zábavnou formou

Cesta letadlem je pro většinu lidí stresující záležitostí, neboť se v tomto dopravním prostředku necítí příliš bezpečně. Pokud vás celou dobu doprovází křik a pláč malých dětí, na dobré náladě a pocitu pohody to nepřidá.

Jak dítě namotivovat?

Malou ratolest je dobré na dlouhý let připravit. Začněte tím, že mu koupíte vlastní cestovní kufr. Posílíte u něj pocit vlastní důležitosti. Stane se z něho malý cestovatel se svým zavazadlem. V současné době je v nabídce spousta kufrů určených přímo dětem. Jsou pestrobarevné, s motivem zvířete či oblíbeného filmového hrdiny.

Na letišti

Se zabavením dětí pokračujte i na letišti. Zde je pro ně velkou zábavou jízda na vozíku pro zavazadla. Ke stejnému účelu pro dobrou náladu těch nejmenších můžete použít své cestovní kufry. Například značka Travelite díky svému kvalitnímu zpracování nějakou zátěž vydrží.

Spánek je nejlepším řešením

Pokud si můžete vybrat, volte raději noční let, kdy bude vysoká pravděpodobnost, že dítě cestu prospí. Dětská cestovní taška by měla obsahovat oblíbenou hračku, polštář a přikrývku. Tyto známé věci z domova usnadní dítěti usínání.

Zábava během letu

Ideální situace nastává, pokud je na dětské pasažéry letecká společnost připravená. Hned na uvítanou dostanou balíček s překvapením. Samozřejmostí je též speciální menu pro děti. To hlavní závisí ovšem na vás, neboť máte přehled o tom, co vaše dítě baví. Můžete sáhnout po oblíbeném filmu, zajímavé počítačové hře, nové knížce, společenských hrách, omalovánkách, dětských časopisech.

Velká dávka trpělivosti

Ať se snažíte sebevíc, stejně je váš malý potomek otrávený a ve špatné náladě? Mějte pro něj pochopení, protože cesta letadlem pro něho není komfortní záležitostí. Nemá zde dostatek prostoru, běhání a poskakování je zakázáno. Ale nebojte se, let od letu to bude lepší.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist