Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Česká značka Utopy přináší na trh luxusní mikiny s potiskem

Každá žena si přeje zářit, být krásná a zaujmout mezi ostatními. Ať se nám to líbí, nebo ne, velký vliv na to má také naše oblečení. Pokud si na sebe vezmete něco originálního, připoutáte pohledy kolemjdoucích mnohem snadněji.

Jestli vám jde přesně o to být originální a šířit dobrou náladu, poslouží vám k tomu mikina s kapucí značky Utopy. Tato česká značka je na trhu poměrně novinkou, což je vlastně jenom plus – aspoň se snižuje šance, že potkáte někoho jiného ve stejné mikině.

Utopy využívá zlaté české ručičky

Celá značka Utopy je čistě český počin. Čeští návrháři vymýšlí originální barevné vzory, v Česku se mikiny šijí a také opatřují potiskem. Díky tomu si můžete být jistí, že na nich byla odvedena kvalitní práce. Nečekejte švy, které se za dva měsíce rozpářou, ani barvy, co po třech vypráních vyblednou. Naopak. 3D mikiny Utopy jsou unikátní právě svým designem a barvami, a tak výrobci zvolili kvalitní potisk, který vydrží zářivě barevný.

Mikiny jsou vyladěné do posledního detailu

Jediné, co na mikinách není českého, je látka. Výrobce se rozhodl využít kvalitní slovenskou látku, která je příjemná na kůži. Každá mikina je navíc opatřena všitou síťkou, aby při oblékání neponičila účes, a nemá všité etikety, takže vás nic nebude kousat.

Dámská mikina značky Utopy je ideální na sport i volnočasové aktivity. Je jen na vás, kam všude chcete barevným oblečením přinést dobrou náladu. Utopy se zaměřuje čistě na dámskou módu, kromě mikin vyrábí také legíny a některé doplňky (např. kšiltovky).

Za kvalitní mikinu si neváhejte připlatit

Možná zhodnotíte, že jsou mikiny s potiskem od značky Utopy dražší než konfekční oblečení, které pořídíte v nějakém obchodním centru. Ano, jsou. Ale jsou také mnohonásobně kvalitnější. Zatímco byste vystřídaly tři levné vytahané mikiny, jedna Utopy mikina vám vystačí na dlouhá léta. Navíc svým stylem strčí veškerou konfekční konkurenci do kapsy. Utopy je totiž decentní a zároveň provokativní.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist