Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Čepice pro zimní módní styl

Čepice už dávno není jen prostředek, kterým si chráníme hlavu a uši před velikou zimou. Patří mezi módní doplňky našeho šatníku a spojuje tak funkčnost s módním stylem. Čepicí můžeme doladit poslední detaily našeho outfitu k úplné dokonalosti. Můžeme jim přiřadit důležitost jako kabelkám, a proto je dobré si jich pořídit několik, abychom mohli kombinovat různé varianty.

Letošní počasí přeje zimním sportům, proto bychom se chtěli zaměřit na sportovní čepice a čelenky, které se ideálně hodí na hory.  A co čepici dělá vlastně čepicí? Rozhodně jsou to kvalitní materiály, neotřelý design a zaměření dané pokrývky hlavy, aby splňovala funkčnost, pro který je určena.

Pokrývky hlavy (čepice, šátky a čelenky)

Pokrývky hlavy můžeme rozdělit hned do několika laických kategorií. Klasické čepice na denní nošení, sportovní čepice, funkční čepice a čepice na hory. Další pokrývky hlavy jsou čelenky a šátky.

Sportovní čepice

Sportovní čepice jsou nepostradatelné hlavně pro zimní období. Zateplené vlněné nebo fleecové zimní čepice vás ochrání před mrazem, ostrým větrem a omrzlinami. Ocení je především lyžaři, snowboardisti a další návštěvníci hor. Vysokou kvalitu a neotřelý styl zaručují u výrobce dlouholetá tradice a dobré reference.

Výrobcem veškerých těchto dokonalých pokrývek hlavy je ryze česká firma z Frenštátu pod Radhoštěm, která už je 25 let na trhu s textilní výrobou. Pod značkou Rituall prodávají kvalitní české čepice.

Ve výrobním programu mají i zakázkovou výrobu textilních produktů, takže i pro vaši firmu, sportovní oddíl, nebo nějakou významnou akci připraví speciální edici čepic, čelenek, multifunkčních šátků a tub. Navíc pro vás dokážou vymyslet dokonalé vzory dle vašeho přání a fantazie. Malosériová zakázková výroba čelenek a čepic začíná už od 20 ks.

Přesvědčit se o široké nabídce českých čepic na české hory se můžete v e-shopu na rituall.cz.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist