Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Čeká nás hokej, festival Open House i filmová premiéra | Editoriál

Přeji vám krásný začátek týdne. 

Doufám, že jste si o víkendu odpočinuli a načerpali síly na další týden. Měla jsem na víkend spousty plánů. Nakonec ale stejně převažovala práce, i když jsem stihla závěrem trochu toho relaxu. Vydala jsem se v neděli s kamarádkou do Žlutých lázní. Cestou jsme se zastavili v Bistru Herbivore, jež je současně i obchodem se zdravou výživou a neživočišnými produkty. I když nejste vegani či vegetariáni, určitě toto bistro stojí za návštěvu. 

A co nám přinese nový týden? Doufám, že stále krásné počasí. Pokračovat se bude i ve znamení MS v hokeji, neboť ve čtvrtek se hraje čtvrtfinále. V sobotu nás čeká semifinále a neděle přinese již finálový zápas letošního mistrovství. I filmoví fanoušci "Marvelovek" si přijdou na své, mohou se těšit na premiéru Deadpool 2.

O víkendu se bude konat 4. ročník Open House s dalším tematickým okruhem – Návrat do časů první republiky. Letos bude otevřeno 65 budov, například Desfourský palác, karlínská Invalidovna nebo Kramářova vila. Vice na http://openhousepraha.cz/.

V Japonské zahradě Botanické zahrady se můžete podívat na vystavené bonsaje od českých i zahraničních pěstitelů. V závěru víkendu, v neděli, proběhne již 3. ročník festivalu Pivo a Burger na Karlínském náměstí.

Přeji Vám krásný a úspěšný týden.

Simona Parvusová 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist