Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Cartier v barvách drahokamů

Nová kolekce kabelek C de Cartier je plná barev a zářivých odstínů inspirovaných třpytivými drahokamy. Decentní a velmi sofistikované kabelky jsou díky svým jemným zaobleným tvarům perfektním doplňkem každé ženy hledající nadčasové a luxusní modely s důrazem na kvalitní materiály a provedení.

Kolekce je vyrobená z luxusní hrubozrnné kůže Taurillon, která je velice měkká a příjemná na dotek. Paleta barev vychází z inspirace vzácnými kameny, které Cartier používá do svých šperků. Svěží odstíny fialového ametystu či oranžového granátu, tmavě šedá barva cordieritu, modrozelený tyrkys, světlá lila barva chalcedonu či něžný odstín růžového křemene – elegantní kabelky v monochromatických odstínech dodají styl a barvu každému outfitu. Tašky lze nosit v ruce či přes rameno díky dlouhému nastavitelnému popruhu. Kovové části kabelek, které jsou dostupné ve dvou velikostech, jsou potaženy palladiem.  

Barvení

Barva každé kůže je zpracována k dokonalosti pomocí pečlivého procesu barvení. Od jemných světlých, až po syté tmavé odstíny, barvy jsou ručně dokončovány v jedné z nejstarších koželužen ve Francii, jejíž vznik se datuje do roku 1803.

Ručně barvené okraje, jemné prošívání pomocí sedlářských stehů tón v tónu či v kontrastních barvách, decentní logo Cartier vyvedené ve zlaté barvě pod horním lemem kabelky a kůží obšívané vnitřní kapsy: zručnost a odborná znalost řemeslníků se odráží v každém detailu modelů C de Cartier.   

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist