Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Bydlení: Zařiďte si novou kuchyň podle posledních trendů

Mezi nejdůležitější prostory bydlení už „odpradávna“ patří kuchyně. Ta byla většinou jen doménou žen, a tak podle toho daný prostor i vypadal. Důraz se kladl především na dostatek místa a úložné plochy. Co se designu týče, byl v některých případech až zbytečně moc kýčovitý. Některé kousky by se daly vystavit dokonce i ve skanzenu. Tato doba je naštěstí už dávno pryč. Dnes jsou kuchyně pomyslnou výkladní skříní většiny bydlení. Design je obvykle v moderním stylu. Důraz je kladen na čisté linie a veselé barvy, jež rozjasní nejeden interiér. Nezapomíná se ani na funkčnost. Vše má své přesně dané místo, aby bylo vaření komfortní. Proto mezi dominanty kuchyně dnes patří převážně moderní vestavěné spotřebiče, jež ladí s celou kuchyňskou sestavou. Jediné, co se za ta léta nezměnilo, je mít k dispozici velkorysý prostor, aby se v kuchyni dobře a pohodlně vařilo.

Oblíbené jsou prostorné kuchyňské linky

Mezi nejoblíbenější vybavení těchto interiérů patří prostorné kuchyňské linky. Zaručují dostatek místa na bezproblémové vaření a umístění moderních spotřebičů, kterých stále přibývá s rozvojem techniky a jež nám usnadňují přípravu jídel. Díky nim máme vše hezky pohromadě a při ruce.

Důležitou součástí kuchyně je jídelní kout

Chcete-li mít opravdu kvalitní kuchyňský prostor, nesmíte zapomínat na jídelní kout, který je velmi důležitou součástí interiéru. V něm je zapotřebí vytvořit pohodlí, díky kterému si budete moci vychutnat v klidu dobré jídlo. V tom vám dokonale pomohou rodinné jídelní sety, kde usadíte spousty lidí i na poměrně malém prostoru.

Vybírejte je hlavně podle typu židlí. Pohodlné jídelní židle vám ještě více zpříjemní čas a zážitek při konzumaci oblíbených pokrmů ve všední i sváteční dny.

Zaměřte se na kvalitu a široký výběr

Při výběru vhodného nábytku do vašich kuchyňských prostor se zaměřte hlavně na kvalitu a široký výběr produktů, abyste měli z čeho vybírat. A právě proto se vyplatí navštívit e-shop www.nabytek-elegance.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist