Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Bydlení: Postel z masivu pro ideální spaní

Mít hezky a moderně zařízené bydlení je snem snad každého z nás. Abychom toho docílili, je potřeba načerpat dobrou inspiraci a v záplavě nabídek internetových i kamenných obchodů s nábytkem si vybrat to nejlepší. A to jak podle svého vkusu, tak i posledních trendů. Ty udávají směr hlavně k návratu k přírodním a ekologickým materiálům. Při výběru nábytku či doplňků tak můžete sáhnout po dřevu, kameni, skle a železu. S žádným z vyjmenovaných materiálů rozhodně nešlápnete vedle. Jsou trendy, nadčasové a představují dokonalý základ pro váš útulný domov.

Kámen, kov a sklo

Materiály, které se k sobě navíc dokonale hodí. Jejich široké použití dnes vidíte hlavně v moderních a přepychových vilách a domech. A to nejen v interiérech, ale i v exteriérech. Nadčasový design těchto materiálů skoro vůbec nestárne. Pořídit si můžete například kamenný obklad, nebo ozdobné kameny dovnitř i ven. Z kovu pak můžete mít různé konstrukce, police, držáky i další doplňky. Sklo se dobře vyjímá jako exkluzivní zábradlí. Velmi příjemné na oko jsou ale i stolky, police, či rovnou celé prosklené stěny. Kombinace všech tří materiálů jsou nejpoužívanější právě v exteriérech - kolem domů, v zahradách či na terasách.

Dřevo

Asi nejoblíbenějším materiálem současnosti je dřevo. Stalo se opět velmi módním a vytlačujete postupně z trhu veškeré své „náhražky". Dobré vlastnosti dřeva jsou zárukou kvalitního a dnes hlavně ekologického provedení. I u něho je velkým plusem právě nadčasovost, která dodává výrobkům moderní a trendy vzhled. Neexistuje nábytek, který by se ze dřeva nedělal, ale jeden bychom rádi vypíchli o něco více. Tím kusem nábytku jsou postele z masivu.

Postele z masivu

Právě postele z masivu jsou velmi nadčasovým a trendy kouskem nábytku. Hodí se snad do každého interiéru. Na českém trhu najdete široké množství modelů, jež budou odpovídat vysněnému vybavení pro vaše bydlení. Dřevěné postele jsou nejen aktuální módní záležitostí, ale jsou i velmi praktické a funkční. Vyplatí se do nich investovat i větší obnos, jenž se časem vrátí hlavně díky dlouhé životnosti postele a její takřka nulové náročnosti na údržbu. Navíc v případě jakékoliv „nehody" jdou velmi dobře opravit.

Kde si pořídit kvalitní postel z masivu

Hledáte-li kvalitní postel z masivu, na které se vám bude dobře spát, a ještě navíc s krásným minimalistickým designem, pak nesmíte vynechat nabídku z webu spime.cz, kde jsou ty nejlepší kousky přímo od českého výrobce. Ať už jste milovníky dubu, buku, ořechu či jiného masivu, tady si rozhodně vyberete. V nabídce najdete nespočet modelových řad i provedení. Nechybí ani použití dalších materiálů, jako jsou ekokůže či ocelové prvky.

Navíc mají často akční nabídky, které nelze přehlédnout! Zároveň zde seženete kvalitní matrace ze značkových pěn a spoustu dalších doplňků, včetně roštů, bez kterých se vaše ložnice určitě neobejde.

Za naši redakci doporučujeme celomasivní provedení postele.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist