Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Bydlení: Pořiďte si venkovní markýzu na terasu ještě letos

Podle dlouhodobé předpovědi meteorologů nás čekají dva nádherné letní měsíce (srpen a září), kdy nebude nouze o sluneční paprsky a nadprůměrné teploty. Zavalí vás z oblohy tolik slunce, že už ho budete mít občas dost. Proto jsme se rozhodli, že pro vás v rámci tématu bydlení připravíme ještě jeden tip, který se bude zaručeně hodit ještě toto léto. Řeč není o ničem jiném než o markýzách, v jejichž stínu budete snášet sluneční paprsky o dost příjemněji.

Proč si vlastně markýzu pořídit

Venkovní markýza je dokonalý společník na terasy a balkóny, protože vám může sloužit k více účelům. Nejenže v čase největšího vedra a slunečního záření můžete v klidu vegetit na svém oblíbeném místě, protože ho budete mít příjemně zastíněné. A to i přes svoji nenápadnou konstrukci, které si skoro ani nevšimnete. Přesto dokáže zastínit opravdu rozměrný prostor (maximálně: 7 x 4 metry). Navíc je také dekorativním prvkem, jenž oživí každý exteriér. Na trhu jich je v současnosti velké množství všech možných barev, stylů a modelů, proto není žádný problém si vybrat tu pravou.

Při výběru markýzy záleží hlavně na dodavateli

Chcete-li si vybrat tu pravou markýzu na terasu, pak nesmíte zapomenout, že nejdůležitější je výběr správného dodavatele, který nabízí kvalitní výrobky prověřené léty praxe a s dostatečnou zárukou. O pestrosti výběru ani nemluvě. Za opravdu dobré věci si raději připlaťte, je to lepší, než si pořídit něco, co nebude dlouho sloužit. Naše doporučení bude směřovat na firmu Bohemiaflex CS, jež je ryze českým výrobcem a dodavatelem slunečních markýz.

Proč si pořídit venkovní markýzu od Bohemiaflex CS?

Společnost Bohemiaflex CS je na českém trhu přes 24 let a za tu dobu má více než 20.000 ukázkových realizací. Rádi vám poradí a navrhnou to nejlepší řešení, díky vlastním letitým zkušenostem. Pracují s těmi nejkvalitnějšími materiály, a proto si mohou dovolit nabídnout záruku až 5 let.  

Více informací naleznete na www.bohemiaflex-cs.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist