Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Bydlení: Jaké dveře zvolit pro váš interiér

Každý z nás touží po bydlení, které je jako z luxusního katalogu. Což v současnosti už není žádný problém, a navíc díky zajímavým nabídkám nemusíte utrácet horentní sumy. Na trhu existuje opravdu široký výběr, jenž uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Můžete si tak splnit sny o kvalitním bydlení s nadčasovým designem, který vám bude závidět nejedna návštěva. Ale samozřejmě i vy sami oceníte prostor, kde se budete cítit příjemně.

Jaké máte možnosti výběru

Vybrat si ty správné interiérové dveře je základ úspěšného finálního designu. Dveře vám musí ladit se zbytkem místnosti a odpovídat celkovému stylu bydlení. Dle kompletního uspořádání interiéru a potřeby využití místa, jež máte k dispozici, můžete zvolit buď dveře klasické křídlové, anebo posuvné dveře, díky kterým jistý prostor ušetříte.

Klasické interiérové dveře

Většina lidí má doma ještě starou dobrou klasiku, která dnes zažívá hlavně návrat k přírodním materiálům. Nejoblíbenější jsou dřevěné dveře, jež jsou zpravidla zárukou kvalitního designu. Dveře z masivu se vyznačují precizním provedením. Jsou ozdobou každého bydlení. Dřevo jako přírodní materiál se hodí takřka ke všemu. Moderní kombinace se pak vyznačují spojením skla a kovu. Tím se ještě více zdůrazní nadčasovost a dlouhodobá použitelnost dveří.

Jejich jedinou nevýhodou je, že v rámci „výklopného“ otevírání zabírají zbytečně moc prostoru, ať už se otevírají směrem do místnosti, z níž se vchází, anebo naopak „ven“, do dalšího pokoje. Tím je jejich využitelnost omezena a ubírá na možnostech, pokud jde o vybavení dané části interiéru nábytkem. I proto jsou dnes posuvné dveře více v oblibě, neboť neomezují prostor otevíráním a také dobře vypadají.

Posuvné dveře jako moderní řešení

Hledáte-li pro svůj interiér nadčasovost, dostatek prostoru a skvělý design, pak jsou moderním řešením posuvné dveře. Ty dodají domovu nejen styl, ale také místo navíc, o které byste při použití klasických dveří přišli. Jejich tajemství se skrývá v použití dveřního pouzdra, jež se zabuduje do zdi, a tím se vyřeší problém s prostorem, kam dveře „zmizí“, když je zrovna nepoužíváme. Dveřní pouzdro je „malý zázrak“, díky němuž můžeme ve svém bytě zdůraznit čisté linie moderního designu. Toto moderní řešení je v posledních letech stále oblíbenější, nejen v domácnostech. Zmíněný styl pronikl i do firem a hotelů. Je sice o něco málo dražší než klasické dveře, ale vyplatí se do něj investovat pro jeho bezkonkurenční výhody. Nabídka je v tomto sortimentu opravdu pestrá a můžete si vybrat ze stovek variant dveře právě takové, jež budou dobře ladit do vaší domácnosti.

Pokud však chcete ušetřit, existuje i levnější řešení, které pouzdra na posuvné dveře nevyužívá. Místo nich jsou zabudovány nebo namontovány kolejničky, po kterých se dveře posouvají. Esteticky to ovšem není úplně dokonalé řešení, jelikož vám všechno zůstává na očích.

Vytvořte styl i posuvným dveřím

I když jsou posuvné dveře samy o sobě designovým skvostem, není od věci je ještě trochu více zkrášlit. Ideální je použít nějaké zajímavé a stylové kování pro posuvné dveře. Vybírat můžete z různých druhů materiálů, barev, ale i tvarových úprav. Sladit tak můžete jednotlivé detaily jako zámky, madla a mušle, aby vše dostalo jednotný styl.

Vybírejte z osvědčených a prověřených značek

Při koupi interiérových dveří si vybírejte hlavně z osvědčených a prověřených značek, u kterých máte jistotu kvalitního zpracování a dlouhé životnosti. Raději si připlaťte za profesionální servis, kde víte, co přesně kupujete. Díky internetovým referencím a zkušenostem jiných zákazníků si tak snadněji poradíte při výběru jak dodavatele, tak i těch pravých dveří do svého interiéru.

Kde najdete velký výběr za rozumné ceny

Chcete-li si pořídit kvalitní dveře a vybírat ze široké nabídky prověřených značek výrobků a doplňků, rozhodně nevynechejte menší českou rodinnou firmu MAND CZ s.r.o., kde si vše můžete na vlastní oči vyzkoušet a prohlédnout v showroomu v Praze na ploše 330 m2. Více informací naleznete na www.mand.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist