Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Bydlení: Aktuální trendy v sedacím nábytku do obýváku

Vybavit si dnes vlastní bydlení nábytkem a doplňky je doslova hračka, máte-li dostatek financí, dobrého vkusu, nebo šikovného interiérového designéra. Rozmanitého a kvalitního sortimentu je na českém trhu dostatek. Stačí jen vědět, kde nabírat a hledat inspiraci. Pojďme se podívat trochu blíže na obývák, hlavně co se sezení týče.

Obývací pokoj má hned několik hlavních funkcí, na které musíte myslet při jeho zařizování. Rozhodně by měl být reprezentativního vzhledu, protože většina návštěv končí právě v těchto prostorech. Dále nesmíte zapomínat, že v obývacím pokoji také hodně odpočíváte či sledujete televizi. Proto bychom se měli zaměřit hlavně na nábytek a doplňky určené především k sezení. Musí nejen dobře vypadat, ale být plně funkční a nabízet dostatek komfortu při relaxaci.

Velké a vzdušné moderní sedací soupravy jsou základ

Máte-li prostorný obývací pokoj, pak základem musí být velká a vzdušná sedací souprava. Nezapomínejte na moderní design, kvalitní provedení a komfort, plné pohodlí. Dostatek prostoru je potřeba nejen pro usazení více lidí najednou, ale i pro možnost natáhnout se pohodlně na sedačku v celé své délce. Pro tyto účely jsou velmi vhodné sedací soupravy do „U“. Pohodlně se zde uvelebí více lidí najednou.

Pokud váš obývák neoplývá velkým prostorem, řešením mohou být rozkládací sedací soupravy, díky kterým můžete mít dostatečné pohodlí, i když nemáte místa nazbyt.

Velmi trendy jsou sedací pytle a vaky

Sedací pytel se na žebříčku trendy věcí do obýváku drží už poměrně dlouhou dobu na předních příčkách a zamilujete si ho i vy. Jeho výhodou je snadná manipulovatelnost i univerzálnost. Seženete ho ve spoustě modifikací, takže jeho výběr se dá ideálně přizpůsobit jakémukoliv interiéru, a vyřeší to problém s nedostatkem míst k sezení. Navíc se dá rychle uklidit či použít v jiné místnosti, nebo i na terase.

Kde seženete nejlepší sezení

Chcete-li si ušetřit čas s hledáním, pak běžte rovnou na internetovou adresu www.dona-shop.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist