Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Buďte za hvězdu! Alespoň na karnevalu!

Chystáte se na maškarní ples? Poradíme vám, co udělat pro to, abyste na něm v pravém slova smyslu zazářili. Okouzlili i pobavili. A k tomu se maximálně uvolnili!

Podzim je obdobím plesů a bálů. Včetně těch maškarních. Ty jsou ideální příležitostí, jak se uvolnit a trochu si ze sebe i z okolí vystřelit. Zkrátka se přestat brát vážně. A jaký karnevalový kostým zvolit?

Alespoň jeden večer v roce můžete být, kýmkoliv se vám zlíbí

Toť otázka do pranice. Tytam jsou totiž doby, kdy jsme si kostýmy na bály podomácku sešívali v garáži. Díky současné nabídce trhu můžeme být prakticky kýmkoliv, kým se nám zamane. Spoustu inspirace najdete například na stránkách ptakoviny.com. Ten je karnevalových kostýmů přímo plný. Velmi neotřelých, autentických a kvalitně zpracovaných.

Kostýmy, které pobaví

V první řadě si odpovězte na otázku, co svým kostýmem chcete říci. Chcete okolí primárně pobavit, donutit k pousmání? Nám na první pohled padl do oka nafukovací krocan. Věříme, že pánové v tomto kostýmu vyvolají celé salvy smíchu.

Kostýmy vzbuzující erotickou fantazii

Kostým však může probouzet erotické fantazie. Spoustu mužů vzrušují ženy v uniformách. Takový kostým policajtky stejně jako letušky, zdravotní sestřičky či námořnice tak uplatníte i po skončení karnevalu přímo ve vaší ložnici. Trefou do černého ale rozhodně bude kostým sexy dračice.

Vydejte se na cestu kolem světa

Možností, čím a kým vším alespoň na jeden večer můžete být, je však mnohem víc. Zmíněný server ptakoviny.com má nabídku přehledně rozdělenou podle kategorií. V cestě kolem světa například najdete kostýmy arabského šejka, perského prince, egyptské bohyně i harémové tanečnice. Na jeden večer se ovšem můžete proměnit i v tajemného Maharaju či tajemnou gejšu. Královnu Kleopatru i půvabného Havajana.

Popusťte uzdu své fantazii

V dalších kategoriích ovšem najdete doktory a sestřičky, mafiány, vesmírné bytosti, jeptišky i kněží. V nabídce se však setkáte i s kostýmy filmovými a historickými, upířími, vánočními i zombie. Svůj kostým navíc můžete doplnit o celou řadu doplňků, jako jsou brýle, uši, nosy, křídla, vějíře a umělé řasy. Fantazii se zkrátka meze opravdu nakladou. Na karnevalu tedy rozhodně ne.

Maškarní kostýmy pro děti

Trošku z jiného soudku jsou samozřejmě kostýmy pro děti. Zatímco ty nejmenší mají v oblibě zvířátka (kouzelné jsou kostýmy berušky, hrošice, ovečky i opičky), ty větší se často rády mění ve své oblíbené pohádkové a filmové postavičky.

Dětská klasika

Klučičí klasikou jsou samozřejmě kostým indiána a kovboje. Hodně chlapců ale s oblibou sahá po kostýmu pilota, námořníka či zombie kostýmu. Holčičky pak často volí kostýmy princezen, víl, ale také upírek a čarodějek.

Karnevalové masky

V nabídce ovšem najdete i úžasné karnevalové masky. Gumové i papírové. Strašidelné i úsměvné. A především s minimálními časovými nároky na převlečení. Masku nasadíte a ihned je z vás prezident či diktátor. Avatar, jednorožec, gorila i kohout. Rychlé a efektivní.

Úspěch zaručen

Nutno zdůraznit, že všechny kostýmy jsou velmi autentické a velmi dobře zpracované. Ostuda v nich tedy rozhodně nehrozí. Naopak. Jsme si jisti, že v soutěži originality určitě budete bodovat. Tak neváhejte a alespoň jednou do roka se odvažte.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist