Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Buďte trendy! Noste klobouk!

Že kloboukům dávno odzvonilo? Ale kdeže, tento módní doplněk se postupně vrací do módy. Už se nejedná jen o okrasu starších dam, ale také mladé ženy přichází opět na chuť elegantním pokrývkám hlavy. Důležité je umět je správně sladit s oblečením a zvolit vhodný druh vzhledem k události, na kterou se chystáte. V tomto článku se dovíte, jaké klobouky jsou IN a s čím je kombinovat.

Vybírejte podle příležitosti

Pokud vybíráte klobouk na běžné nošení do města nebo do práce, neuděláte chybu, zvolíte-li decentní eleganci. Plstěné dámské klobouky jsou v tomto směru naprostou jedničkou. Možná na vás na první dojem budou působit jako součást prvorepublikového kostýmu, ale žádný strach, móda se vrací a s tímto kouskem uděláte velkou parádu. V kurzu jsou také slaměné dámské klobouky. Oproti těm plstěným, které jsou vhodnější do chladného počasí, jsou slaměné spíše letním doplňkem. Skvěle se hodí na dovolenou u moře. Jsou praktickým stínidlem proti sluníčku a zároveň vkusnou pokrývkou hlavy, která sluší téměř každému. Pakliže se chystáte někomu na svatbu nebo na společenskou událost, zvolte elegantnější styl s ozdobami, jako jsou stuha, šperk nebo třeba krajka. Ty dodají klobouku nádech vznešenosti.

Dbejte na vhodnou kombinaci

Sladit dámské klobouky s oblečením není žádná věda. Stačí se řídit několika pravidly. Nikdy nekombinujte elegantní klobouk se sportovním oblečením. Nešvar některých žen je nosit klasický dámský klobouk s širokým okrajem k džínovým kalhotám. Tato kombinace opravdu není vhodná. K takovému kousku zvolte raději něco formálnějšího, dlouhé šaty, elegantní sukni nebo kostýmek. Plstěné klobouky jsou o něco univerzálnější. Hodí se jak k elegantním, tak k ležérním oděvům. Slaměný klobouček zase nejlépe zkombinujete s letními šaty. A nezapomeňte! Velký klobouk nepatří na hlavu malé ženy, vypadala by totiž jako muchomůrka.

Zdroj foto: Anytra.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist