Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Blíží se Silvestr a s ním velkolepé ohňostroje

Pomalu a jistě se blíží čas Vánoc a Silvestra, což s sebou přináší velkolepé oslavy konce starého a začátku nového roku. Toto období bývá několikadenním „maratónem“ malých a velkých ohňostrojů. Vše následně vyvrcholí mohutnými hromadnými odpaly dělobuchů a petard na silvestrovský večer. Tyhle menší soukromé „párty“ se často prolínají s velkými novoročními i silvestrovskými ohňostroji, které pořádají větší města pro své občany.

Zařiďte si svůj vlastní ohňostroj

Pořídit si v dnešní době vlastní ohňostroj není až taková věda. Nabídka pyrotechniky je velmi pestrá, dobře dostupná, a po finanční stránce se dá sestavit za přijatelné peníze. Proto si dnes skoro každý může pořídit svůj takzvaný zahradní ohňostroj. Chce to jen vyhledat autorizovaného prodejce, který je zárukou kvality a certifikovaných výrobků, s jejichž používáním se vám nemůže nic zlého stát.

Kvalita a bezpečnost je základ

Při hledání toho pravého silvestrovského ohňostroje pro vaši oslavu je potřeba dbát hlavně na bezpečnost. Pyrotechnika má různá označení i varování a musí u ní být uvedeno, v jaké je třídě či kategorii nebezpečnosti. Dále záleží i na serióznosti a dobrých referencích daného prodejce, jenž ručí za kvalitu a originalitu nabízeného zboží. Nemáte-li rádi hlučné dělobuchy, nebo se jednoduše bojíte cokoliv zapalovat, pak řešením oslavy Nového roku mohou být vystřelovací konfety.

Poskládejte si ho sami, nebo vyhledejte ohňostroj na míru

Výhodou bohaté nabídky produktů na trhu je to, že si můžete postavit vlastní ohňostroj z různých komponentů. Nechcete-li si s tím ale dělat zbytečnou hlavu, pak je ideální si zakoupit rovnou připravené sestavy – ohňostroje na míru.

Kde pořídíte ten nejlepší

Hledáte-li opravdu širokou nabídku produktů z oblasti pyrotechniky a ohňostrojů, navíc za velmi výhodné ceny a od prověřeného prodejce, potom nesmíte vynechat internetový obchod www.tarra.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist