Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Bez vrat není garáž

Garáž je často tím, co při stavbě nebo rekonstrukci domu řešíme, zda má smysl. Pokud na ní máme prostor, určitě se vyplatí ji u svého domu mít.

Vrata hrají prim

Každá garáž musí mít i vrata, bez nich je to jen přístřešek pro auto jinak nevyužitelný. Právě vrata umožňují celý prostor zavřít a mít tak nejen chráněný vůz před zloději a počasím, ale také úložný prostor nebo malou dílnu, ve které je možné trávit čas bez ohledu na roční období. Často také přes garáž chodíme domů a tak ji využíváme i jako průchod do domu, aniž bychom museli chodit k hlavnímu vchodu. Nejen proto potřebujeme kvalitní a bezpečná garážová vrata. Nejoblíbenější variantou jsou v současné době sekční garážová vrata, pro jednoduchou instalaci i snadné ovládání. Zasouvají při otevírání dovnitř pod strop a není tak potřeba mít před garáží mnoho prostoru pro jejich otevření. Jednotlivé panely se zasouvají po kolejnicích pod strop garáže. Není problém ani otevírání na dálkové ovládání, což oceníte při každém příjezdu i odjezdu, zvlášť pokud vyjíždíte do silnice. Jedním stiskem garážová vrata otevřete a vjedete či vyjedete naprosto pohodlně, bez zastavování, vystupování, otevírání a blokování provozu.

Podle svého

Díky zasouvání vrat pod strop máte k dispozici zdi garáže, kde můžete umístit police a regály pro uskladnění věcí a nářadí. Výhodou je také široký výběr designů a provedení, navíc si můžete objednat i digitální tisk garážových vrat a mít na nich obrázek nebo motiv podle svého výběru. Obrázek malovaný od vašich dětí, fotku z dovolené nebo třeba dokonalou imitaci dřeva či kamene, záleží jen na vašem přání. Na vrata lze zabudovat dvířka, okénka či různá madla a kliky, aby výsledek přesně splňoval vaše představy.

U nízké garáže nemusí být zasouvání pod strop tím nejvhodnějším řešením, aby se kvůli mechanismu zasouvání vjezd ještě více nesnížil. Pohodlnější volba budou posuvná vrata, která se zasouvají podél zdi a nesníží tak výšku vjezdového otvoru.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist