Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Batohy, které letos musíte mít – do práce, do školy i třeba do divadla

Batoh se stal univerzální kabelkou i taškou. Nahradil školní aktovky, dámské kabelky, pánské tašky a s koženým krasavcem na zádech se nedopustíte faux pas, ani když si jej vezmete do divadla. Které batohy letos musíte mít?

Stylové batohy z e-shopu Topbatohy vyvolávají v člověku chuť tyto fashion kousky sbírat. S jedním si nevystačíte. Jakmile se podíváte na nejprodávanější klasiku TopBags Canvas, jen stěží dokážete zůstat pouze u jednoho batohu. Jsou to ideální školní dětské batohy, též studentské batohy, či batohy pro volný čas. Pruhy, puntíky, květiny – právě tyto motivy uchvacují na Canvas batozích nejvíce. Dámský studentský batoh Canvas TopBags Black je typicky úspěšný model, který rozhodně nepatří jenom mezi batohy do školy. S tímto povedeným krasavcem rádi vyrazíte na krátký výlet, do města, i na delší procházku se psem a s dětmi. Už nemusíte hledat malé turistické batohy. Ani batohy na kolo. Právě jste je našli. TopBags Canvas – to jsou dámské i pánské modely batohů na každý den a pro každou příležitost.

TIP: Hledáte batohy pro prvňáčky? Pro první stupeň si zvolte baťůžky Busquets.

Potřebujete elegantní batoh, který nezklame ani do práce?

Doslova kabelkové batohy najdete pod značkou TopBags Petite. Eleganci vám však zajistí i batohy TopBags Trek. Modely sází na kvalitní zpracování, kůži, avšak i na moderní střihy, jakou je například roll-up konstrukce batohu.

Celkem 22 nebo 30 litrů odnesou TopBags Discoverer. Jde o prostorné batohy moderního vzhledu, které se obvykle dají nosit nejen jako batoh, ale i taška. Jsou to ideální pomocníci na víkendové návraty k rodině, ale též když si potřebujeme zabalit sportovní výbavu na plavání, případně pro jiný sport.

Topbatohy.cz nabízí i batohy na notebook

Najdete je v různých sériích, samozřejmě i mezi školními batohy. Váš notebook ochotně odnesou a ochrání menší i větší kožené batohy, ale rovněž stylové textilní batohy. Batohy na notebook mají vhodnou kapsu a polstrování pro notebook. Současně nabízí dostatek prostoru pro jeho uložení, včetně potřebných doplňků.

 

Zdroj foto: FB TopBatohy.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist