Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Automobilové Legendy, Pražská muzejní noc a další zajímavé akce | Editoriál

Přeji všem krásný první červnový týden. Po víkendu věnovaném především dětem nám začal nový týden, který hlásí krásných 27 stupňů, a také se můžeme těšit na spousty zajímavých akcí. 

Já jsem si udělala celý sobotní den pro sebe a strávila ho v pyžamu, někdy je to prostě zapotřebí. 

A v neděli jsem se vydala se svojí maminkou do Holešovic a navštívila krásné prostory Vnitroblocku, kde probíhal Food Blog Market, který již po třetí pořádá food blogerka My Cooking Diary, Katka. Více o této akci pro vás připravuji do fotoreportu. Na Marketu bylo spousty jídla i lidí a atmosféra byla opravdu velmi příjemná. Po všemožných gastro ochutnávkách jsme se s maminkou ještě rozhodly navštívit nově otevřené obchodní centrum Prague The Style Outlets, jež je 5 minut od Letiště Václava Havla. 

A na co se můžete těšit tento týden? 

Ve čtvrtek 7. 6. začíná hudební festival Praha žije hudbou. Jedná se o pouliční umění a my se můžeme těšit na spousty zahraničních i českých interpretů, také na cirkus, divadlo i tanec. Festival potrvá až do soboty 9. 6. Více najdete na www.prahazijehudbou.cz.

Od pátku 8. 6. až do neděle 10. 6. se koná 5. ročník motoristické slavnosti LEGENDY. Tato automobilová akce spojuje výstavu, exhibice a festival v celém areálu Výstaviště Praha v pražských Holešovicích. V rámci jubilejního 5. ročníku bude představeno přes jeden tisíc exponátů. Nebude chybět ani velký unikát Mercedes-AMG Project ONE.
 
 
V sobotu 9. 6. vyráží Avon pochod ve 12:00 hod. ze Staroměstského náměstí směr Štvanice. 

Fanoušci komiksů mohou vyrazit v sobotu dopoledne na komiksový festival Crwecon, který se odehraje v holešovickém klubu Cross.

Sobotní večer bude ve znamení Pražské muzejní noci. Od 19:00 do 01:00 hod. můžete navštívit mnoho muzeí, galerií a dalších kulturních institucí, kde si pro vás připravili zajímavý program a jedinečnou atmosféru. Více na www.prazskamuzejninoc.cz.

 

Krásný týden plný nových zážitků Vám přeje 

Simona Parvusová

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist