Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Akce plná novinek od značky Rowenta | Editoriál

Krásný den, vážení čtenáři. Dnešní editoriál bude o novinkách značky Rowenta. S redakcí jsme byli pozváni na představení toho nejnovějšího v péči o vlasy. To se konalo v pražském kadeřnickém salónu Spell, který mě doslova uchvátil svými prostory, jen je škoda, že na možný termín je nutné se objednat tři měsíce dopředu. A jak tedy probíhalo toto nedělní odpoledne? Bylo plné žen, které v rámci akce byly doslova „rozmazlovány“. 

 

Při příchodu jsme dostaly welcome drink a mohly jsme se jít kochat novinkami a prostorem salónu, kde se akce konala. Po krátkém úvodu a představení ambasadorky Rowenty, kterou je Tereza Kerndlová, jsme se nechaly hýčkat od hairstylistek a mohly jsme si vyzkoušet nové žehličky, kulmy a vysoušeče.

Po zkrášlení našich vlasů jsme si daly kávu a zákusek či sendvič. Popovídaly si s odborníky i s ambasadorkou Terezou Kerndlovou. 

Já jsem si nechala vyžehlit vlasy žehličkou pro hladký a nadýchaný vzhled. Jedná se o žehličku, která má integrovaný kartáč z přírodních štětin pro lesk a pro 3D objem vlasů. Díky ionizaci, keratinu a arganovému oleji, který je zapuštěný v plátech žehličky, se vlasy krásně lesknou a jsou opravu hebké. Byla jsem opravdu překvapená, jaký má účinek. A hlavně, milé dámy, vlasy jsem měla vyžehlené za 15 minut, a to je mám dlouhé a hustší. Žehličku nepoužívám, protože mi to přijde zbytečné, ale tuto jsem si i za tak krátkou dobu doslova zamilovala, a myslím, že si ji brzy pořídím. 

Dále mě nadchnul nový horkovzdušný vysoušecí a žehlicí kartáč: mokré vlasy vysušíte a zároveň vyžehlíte, a tím ušetříte spoustu času. Navíc je šetrný k vlasům, a tak se nemusíte bát, že si vlasy spálíte. Vlasy jsou hladké a lesklé díky generátoru iontů. Neubere vám objem, ale naopak vám dodá lesk, hebkost a poddajnost. 

Pro mě osobně byla nedělní péče o mé vlasy velmi příjemná. Potom mě už čekala jen cesta domů, vaření a tradiční nedělní relaxování s čajem a knihou. 

Krásné a úspěšné další dny.

Simona Parvusová

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist