Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

6 tipů, jak vybrat styl bydlení

Pořizujete si nové bydlení a řešíte, jak by měl vypadat interiér vašeho bytu nebo domu? Vyberte si styl, který je vám blízký a vytvořte si tak útulný domov, kde budete moct trávit čas se svými blízkými. Nechte si poradit, jak vybrat ideální styl bydlení.

1) Inspirujte se v okolí

Nemusíte mít stejné bydlení jako například vaše kamarádka nebo někdo z rodiny. Můžete se inspirovat v časopisech, na internetu nebo v televizi u slavných. Klidně si z daného stylu bydlení vyberte jen některé části a zkuste je zavést i ve vaší domácnosti. Může se jednat o novou dřevěnou podlahu nebo třeba nábytek, který pořídíte z druhé ruky a dáte mu nový život.

2) Vyberte si hlavní prvky bydlení

Důležitým krokem pro nalezení stylu bydlení je zajímat se o to, jaké hlavní prvky bydlení ve svém domě nebo bytě máte. Ať už je to velký krb uprostřed obýváku, odhalené dřevěné trámy v místnosti nebo velké kusy nábytku, které chcete ve svém bydlení zachovat. Podle těchto detailů pak můžete najít styl bydlení.

3) Myslete na materiály i barvy

Nezapomínejte na materiál nábytku, podlahových krytin a také dekorací. Stejně tak myslete na barvy, které by měly být typické pro daný styl. Ať už si vyberte ekologickou podlahu Purline, kdy oceníte snadnou údržbu nebo masivní dřevěnou podlahu, která je příjemná na dotek a hřeje, myslete na to, že méně je někdy více.

4) Kombinujte správně

Při kombinování více stylů se zajímejte o to, jaké se k sobě hodí. Můžete tak propojit venkovský styl s minimalismem nebo třeba romantický styl se stylem zvaným vintage nebo retrostylem. I když se některé kousky nábytku nebo dekorace mohou zdát nezkombinovatelné, malými ústupky můžete vytvořit velmi originální a zajímavé bydlení.

5) Důležitost podlahy i nábytku

Nezanedbávejte výběr podlahy, zabírá totiž největší část v místnosti a všimnete si jí hned na první pohled. Nebojte se do kuchyně dát vinylové podlahy, které se chodí také na chodbu anebo do koupelny. Do ložnice a obýváku dejte dřevěnou podlahu a do dětského pokoje ekologickou podlahu, která je také antialergenní.

6) Nechte si poradit

Pokud si nevíte rady při výběru podlahových krytin, nábytku nebo dekorací, nebojte se obrátit na odborníky. Zeptat se můžete přímo v daném obchodě nebo využijte služeb bytového designéra. Vytvořte si bydlení podle svých představ a svým stylem inspirujte ostatní.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist