Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

5 nejlepších dárků pro muže

Chcete svého partnera překvapit originálním dárkem a máte pocit, že už snad vše dostal? Inspirujte se dárky, které potěší snad každého muže. Tyto dárky se skvěle hodí k výročí, narozeninám, ale i jiné oslavě, kterou svému milému chystáte.

1) Nářadí do dílny

Většina mužů ocení nářadí, které jim urychlí a ulehčí práci. V první řadě se však zajímejte, zda dané nářadí váš partner už nemá. Případně mu můžete jako dárek koupit třeba box nebo kufr na nářadí. Stejně tak se hodí cokoliv jiného do dílny, případně do auta, nebo třeba na motorku.

2) Podpořte jeho koníček

Pokud máte vedle sebe například muže, který rád rybaří, určitě jej potěší něco, co se týká jeho koníčku. Stejně tak můžete svému partnerovi vybrat třeba horolezecké pomůcky, pokud miluje hory a užívá si lezení po skalách. Při výběru dárku myslete na to, že byste dotyčného měli znát a zamyslet se nad tím, co jej může potěšit.

3) Spodní prádlo

Skvělým funkčním a praktickým dárkem může být i pánské spodní prádlo. Překvapte svého milého například bavlněnými trenýrkami. Vyberte pohodlný kousek prádla, který zaručí komfort při jeho nošení. Pobavit svého partnera můžete i vtipným potiskem trenýrek. Případně si pořiďte také dámské spodní prádlo a dárkem může být i to, že ho partnerovi na sobě předvedete.

4) Knížka nezklame

Pokud patří váš partner mezi vášnivé čtenáře, tak jej obdarujte knihou. Ta patří mezi oblíbené a vyhledávané dárky. V každém případě musíte vědět, co váš protějšek rád čte. Vyberte vhodný žánr i knihu, kterou doma ještě nemá a v ideálním případě ji ještě nečetl. Dražším, ovšem oblíbeným dárkem pro knihomola je i elektronická čtečka knih.

5) Dárky do kanceláře

Máte muže, který pracuje v kanceláři? Zajímejte se o dárky, které mu jeho práci urychlí a ulehčí. Nebojte se ani vtipných dárků a pobavte svůj protějšek. Pokud máte talent pro výrobu dárků a oplýváte fantazií, nebojte se dárek vyrobit. Do kanceláře se hodí například i vaše společná nebo třeba rodinná fotka i s dětmi. Nebojte se svému muži ozdobit například rámeček, případně vytvořit koláž z vašich společných fotek.

 

Zdroj foto: Andrie.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist