Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

5 luxusních hotelů, které stojí za návštěvu

Kdo by občas nezatoužil po probuzení se v měkké posteli v designově zařízeném pokoji v hotelu, kde vám snídani naservírují klidně až do postele? Pokud i vy máte takové touhy, rezervujte si pobyt v některém z luxusních hotelů a užívejte si hýčkání! 

Týdenní dovolená, víkendový pobyt i přespání na jednu noc je vždy lepší, pokud si pro pobyt zvolíte hotel, který má více než 3 hvězdičky. Perfektní služby, krásné interiéry a pokoje vyladěné do detailů jsou samozřejmost a nic nebrání tomu si pobyt zde báječně užít. Jaké zajímavé hotely by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti? 

Vzácný endemit na Horní Bečvě

Slovo endemit označuje organismus, který se vyskytuje pouze na jediném území na celé planetě. Hotel Endemit Boutique Spa je také pouze jediný a najdete ho v Beskydech v obci Horní Bečva. Ať už sem budete mít cestu za zimními sporty a nebo v letní sezóně za turistikou, návštěvu tohoto hotelu rozhodně nevynechte. V Endemit Boutique Hotelu najdete vše, co pro klidnou a ničím nerušenou dovolenou budete potřebovat - útulné pokoje, prvotřídní gastronomii i jedinečné wellness.

Jako v Tatrách, přesto v Beskydech

Grandhotel Tatra ve Velkých Karlovicích je prostor vhodný jak pro rodinnou dovolenou, tak pro romantický pobyt či pro firemní konferenci. Moderní budova, ve které hrají prim přírodní materiály, působí i přes svou rozlehlost na první pohled spíše dojmem horské chaty než čtyřhvězdičkového hotelu. Útulné prostředí s krásnými detaily a dechberoucím výhledem si ale hvězdičky zaslouží po právu. Vše je zde dotaženo k absolutní dokonalosti a svědčí o tom i mnoho spokojených hostů, kteří se sem rádi vracejí. Udělejte si i vy z Grandhotelu Tatra ve Velkých Karlovicích svůj druhý domov!

Designový skvost uprostřed vinic

Pokud patříte k milovníkům vína a nenecháte si ujít jedinou příležitost, kdy vycestovat na jižní Moravu, pak rozhodně využijte ubytování v Lotrinsky Hotelu ve Velkých Pavlovicích. Užít si zde můžete nejen exkluzivně zrekonstruovaný prostor bývalé sýpky, ale také lahodné víno z místních vinohradů.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist