Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_6311

4 TOP destinace na dovolenou pro rok 2020

Víte, jaké destinace patří k těm nejoblíbenějším? Pro ty z vás, kteří si právě vybíráte, kam se vypravíte za dobrodružstvím, přinášíme pro inspiraci zajímavý seznam.

Slovinsko

Slovinsko mnoho z nás dlouhá léta projíždí jen cestou na dovolenou do Chorvatska. To je však obrovská škoda a rozhodně stojí za to tuhle zemi poznat mnohem více. V téhle v mnohém okouzlující zemi objevíte mnoho krásných míst, kam se budete chtít znovu vracet. Užijte si nádherný a typický obraz pohádkového jezera Bled s malebným kostelíkem na jezeře, které je považováno za symbol Slovinska. Zavítejte ke smaragdově až tyrkysově zbarvené řece Soča nebo krásnému jezeru Bohinj pod lyžařským střediskem Vogel a Jasna ležícího u města Kranjska Gora. Oceníte i Škocjanské jeskyně a Slovinský Kras, který skrývá úchvatná místa pro dovolenou.

Španělsko

Mezi navštěvovanější země patří stále i slunné Španělsko. Oblíbíte si španělskou kuchyni, okouzlující kulturu, jedinečné památky, temperament místních lidí a úžasné pozdní večery plné smíchu, hudby a tance. Navštivte nádherné španělské ostrovy, jejich pobřeží, hory a města. Vyrazte na návštěvu Barcelony, užijte si dovolenou na Mallorce nebo na Tenerife. Španělsko je okouzlující a bude vás bavit.

Seychely

Rajské Seychely jsou pohádkovou destinací, která byla donedávna výsadou bohatých. Díky akcím na levné letenky, rostoucí nabídce s jednoduchou obsluhou jídla známou pod termínem Self Catering přináší ubytování za dobrou cenu. Seychely se staly dostupnou exotikou. Můžete sem vyrazit s cestovkou i po vlastní ose. Seychely jsou pro mnoho lidí srdeční záležitostí, proto si je nenechte ujít. Zkuste ostrov Mahé, oblast Baie Lazare nebo objevte úchvatné pláže ostrova La Digue.

Indonésie

Indonésie a ostrov Bali patří mezi nejnavštěvovanější destinace. Naplánujte si výlety, navštivte malé i větší ostrovy, které mají naprosto jiné kouzlo než centrální části Bali. Může to být Ceningan, Gili Meno, Lembongan a Nusa Penida, existuje však mnoho dalších. Dovolená na tomto ostrově bohů bude příjemným zážitkem. Podívejte se i na další nejoblíbenější destinace, ať víte, kam příště vyrazit.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist