Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

4. ročník projektu PINK CARPET: HELPING DOLLS právě startuje

Další ročník charitativního projektu Pink Carpet: Helping Dolls právě odstartoval. Na podzim letošního roku proběhne již počtvrté dražba unikátních panenek, pro které navrhli a ušili šaty módní návrháři z České republiky i zahraničí.

Výtěžek bude věnovaný Fondu ohrožených dětí – Klokánek.

I v tomto ročníku opět spojí své síly řada jak začínajících, tak renomovaných umělců z oblasti šperkařské, ševcovské i módní, aby každý svým vlastním originálním způsobem navrhl a ušil pro svou panenku Barbie šaty, vytvořil jí kompletní styling a takto přichystanou „dámu“ věnoval do dražby. V letošním roce se zapojí neuvěřitelných 39 designérů, kteří vytvoří 45 panenek a přetvoří dva sběratelské modely Mercedesu Benz podle svého návrhu.

Dražba je jedinečná nejen díky tomu, že jejím předmětem je unikátní kolekce panenek Barbie, kde je každý kus originál, ale také tím, že se jí mohou zúčastnit zájemci z řad široké veřejnosti. Vítán je kdokoliv, kdo má rád módu a design a zároveň mu nejsou lhostejní lidé kolem sebe – odnese si originálně oblečenou panenku a zároveň přispěje na dobrou věc. Připomeňme, že loni se podařilo vybrat úctyhodných 631 000 tisíc korun, díky kterým mohla začít rekonstrukce azylového domu FOD Klokánek Láskova v Praze, aby zde pro děti a tety, jež se o ně starají, bylo vytvořeno odpovídající prostředí, které si zaslouží.

Další ročník by se nemohl uskutečnit bez podpory našich hlavních partnerů – Draimler Mercedes-Benz Česká republika, Mattel Česká republika a Pasáž českého designu, kteří projekt Pink Carpet: Helping Dolls podporují pravidelně.

Ambasadorkami letošního ročníku budou Hana Maciuchová, Simona Postlerová a Sára Sandeva.

Umělci, kteří se účastní pravidelně a neváhali podat pomocnou ruku ani tentokrát jsou za Českou republiku např. Alice Abraham, Jitka Klett, Eva Vontorová, Hermine Khalaf Pogosyan, Jiří Kalfař, Klára Nademlýnská, Olo Křížová, Lenka Mulabegovič, Markéta Kopecká, Monika Drápalová, Pavel Brejcha, Radek Zachariáš, Tatiana Kovaříková, Tereza Otáhalíková, Veronika Krátká, Zdenka Imreczeová či Zuzana Kubíčková.

Za Slovenskou republiku to pak jsou Boris Hanečka, Fero Mikloško, Izabela Komjati, Katarína Karlíková, Lay Sedláková nebo Martin Hrča.

A kdo jsou stateční nováčci? Chiara Boni, Ivana Mentlová, Nikol Pavlová, Martin Havel, Mirka Horká, Pavel Ulrych, Dominika Kozáková.

Konkrétní datum a místo konání charitativní dražby bude upřesněno, předcházet tomu ale bude – jako každoročně – výstava celé kolekce panenek v Pasáži českého designu, která je naším partnerem již od začátku a díky které si mohou panenky prohlédnout i ti, kteří se dražby účastnit nebudou.

Více informací naleznete na helpingdolls.com.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist