Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

3 tipy na podzimní romantiku

Je podzimní večer, za oknem mrholí, topení se pomalu začíná zahřívat. Přišel správný čas zapálit svíčky, odnést do koupelny skleničky, láhev Prosecca a užít si večer se svým partnerem, nebo klidně jen sama. Pustit pomalou hudbu, která navodí intimní atmosféru, a použít přípravek do koupele, který provoní celou místnost a vše hezky umocní.

Koupelová bomba

Jde o nejznámější produkt od značky LUSH, který se nabízí v nepřeberném množství barev i tvarů. Pro tuto příležitost doporučujeme něco speciálního. Vyzkoušejte koupelovou bombu TWILIGHT. Na začátku připomíná zapadající slunce a postupně tmavne, až nakonec vaši vodu zabarví do pableskujících, temně nachových tónů.

Koupelový olej

Stačí ponořit do napuštěné vany a nechat rozpustit. Voda získá barevný nádech a úžasnou vůni a vaše pokožka bude po koupeli jemná a vláčná. Pro koupel ve dvou zkuste POLYAMOROUS od LUSH. Trocha lásky toho dokáže opravdu hodně. Vhoďte tento Amorův amulet do vany a užijte si pohlazení zvláčňujícím a rozmazlujícím fair trade bio kakaovým a bambuckým máslem. Masáž ve vaně po dlouhém dni v práci je to pravé zakončení.

Pěna trochu jinak

Tekutá pěna do koupele už je přežitek, co takhle vyzkoušet tuhou koupelovou pěnu, třeba YOG NOG z vánoční kolekce značky LUSH? Dopřejte pokožce trochu mlsání a rozmazlování – rozdrobte tuhle dobrotu do proudu tekoucí vody a nechte ji vytvořit hromadu sladké nadýchané pěny. Co budete dělat v obláčcích pěny, je už jen na vás…

Všechny výrobky LUSH zakoupíte v e-shopu www.lush.cz, nebo přímo na prodejnách v Praze: Obchodní centrum Palladium a Nový Smíchov.

logo LUSH

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist